Firma Interiér Mikeš bola založená v roku 1993, ako rodinná firma. Zameriavame sa na predaj a pokládku podlahových krytín a na predaj a montáže stropných kaziet Eurotrend, ktorých sme výhradným dovozcom a predajcom pre Česko a Slovensko.

Dovozom stropných kaziet, panelov a líšt Eurotrend sa zaoberáme od roku 2003, kedy sme začali dodávať stropné kazety do obchodov, a montážnym firmám po celej SR, ako čisto veľkoobchodný sklad. Za desať rokov veľkoobchodného predaja si kazety zákazníci veľmi obľúbili a veľmi často nás žiadali, či sme schopní im kazety zaslať priamo od nás. Z toho dôvodu sme v roku 2012 začali predávať stropné kazety, panely aj lišty cez náš internetový obchod. Odozva byla veľká, počas prvého roka sme predali cez e-shop cez 20000 m2 kaziet, a každý rok predaj stúpa. Snažíme sa držať všetky kazety, panely, lišty i lepidla na našom sklade v dostatočnom množstve. Objednávky odosielame najneskôr druhý deň po objednaní. Pre zákazníkov, ktorí potrebujú kazety ihneď sme zriadili sklad online, kedy pri každom produkte je počet ks, ktoré máme priamo na našom sklade. V roku 2014 sme zrekonštruovali predajňu v Němčiciach a vybudovali väčšie a priestrannejšie sklady v ktorých máme stále 6000 - 8000 m2 stropných kaziet a panelov.

Ďalej predávame a pokladáme podlahové krytiny, ktorých máme v našej predajni nepreberné množstvo. Našim zákazníkom ponúkame koberce, PVC, vinyl, podlahy drevené, laminátové aj korkové za skvelé ceny.

Každoročne sa zúčastňujeme početných školení v oblasti podlahových krytín, aby sme mohli zákazníkovi zodpovedať všetky jeho otázky týkajúce sa noviniek v sortimente.

Z nepreberného množstva podlahových materiálov od stavebnej chémie (samonivelačnej stierky atď.) Až po finálny povrch sme sa snažili vybrať vždy to najlepšie v pomere kvalita-cena.

Ako sponzori prispievame na rôzne akcie ZŠ Sloup a obci Němčice.

doprava zadarmo

Pre objednávky nad 200 €

VYSOKÁ KVALITA PRODUKTOV

Ocenené kazetové systémy

GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY

Sme priamym dovozcom

Všetko skladom

Trvalo na sklade 6000 m2